tekirdag-ag-og-sebeke-tesisi-kurulumu-ilhanlar-elektrik

İlhanlar Elektrik OG Şebeke Tesisi Kurulumu

İlhanlar Elektrik Tekirdağ AG-OG Şehir Şebekesi Sanayi Bölgeleri Elektrik Altyapı İşlerinde özel dağıtım şirketleri, özel kuruluşlar  ve TEDAŞ’ a bağlı ortaklarına şehir şebekesi konusunda proje ve tesis alanında kesintisiz hizmet vermiş ve vermeye devam etmektedir. 34.5 Enerji Nakil Hatları, yol refüj aydınlatma sistemleri, orta gerilim şebeke tesisi, alçak gerilim şebeke tesisi dahili – harici trafo sistemleri ve modüler sistemler konusunda hizmet vermektedir.

hizmetlerimiz-enh-2

Elektrik enerjisinin üretildiği yerlerden tüketim bölgelerine ekonomik ve verimli bir şekilde taşınmasında enerji nakil hatları büyük bir öneme sahiptir. Elektrik enerjisi iletim ve dağıtım sistemlerinin en önemli elemanlarından akım trafoları,gerilim trafoları, ölçü transformatörleri , kompanzasyon panoları ve izolatörlerin satışını bakımını ve onarımını yapıyoruz. Trakya bölgesi için Onaylı / Onaysız Teslimatımız vardır.

ilhanlar-elektrik-akim-trafolari

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>