İLHANLAR ELEKTRİK olarak iş ahlakı standartlarına verdiğimiz değeri ana hatlarıyla ortaya koymak bizim için önemlidir. Bu iş ahlaki standartlarının sadece yasal ve ulusal standartlar ile sınırlı kalmayıp daha uzun soluklu bir amacı olmasını hedeflemekteyiz.

Dış kurumlar ve kişiler üzerindeki etkimiz; iş yerimizde, faaliyet gösterdiğimiz pazarda, çalıştığımız firmalarda ve içinde bulunduğumuz yaşam alanında davranış biçimlerimize bağlıdır.

İlhanlar Elektrik Çalışanları, işyerimizde ve işyerimizi temsil ettikleri yerlerde İlhanlar Elektrik değerlerine saygı duymalı, sorumluluk taşımalı ve ekip çalışmasını desteklemelidir.

İlhanlar Elektrik çalışanlarına adil ücret ödemek, sağlıklı ve güvenli bir çalışma ortamı sağlamak için bütün mevcut olanakları kullanacaktır. Çünkü İlhanlar Elektriğin değeri insana verilen değerle ölçülür, İlhanlar Elektriğin gücü çalışanlarının bilgi sermayesinde gizlidir.

Çalışanlarımızın bilgi ve yeteneklerine uygun görevlerde çalışmasını sağlamak, iş etkinliğini ve çalışma verimini yükseltmek için gerekli çalışmalar yapmaktadır.

İlhanlar Elektrik; Uluslar arası çalışma koşulları standartlarını yakalamak ve sürdürmek için çalışanlarımızın mesleki ve kişisel gelişimleri için yatırım yapmaya devam edecektir.

ilhanlar-elektrik-akim-trafolari

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>